TRY  
Türkçe  
 

Airport VIP Transfer

Yayınlanma Tarihi: 08/06/2022

Airport VIP Transfer

Airport VIP Transfer Hizmeti sağlayan firmamız sayesinde uçuş saatlerinizi yakalayabilmek artık çok kolay. Trafikte sıkışıp kaldığınızda taksi ücretlerini düşünmek istemiyor ve konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız firmamızın sizlere sunmuş olduğu VIP Transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

VIP Transfer sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşterilerimizi konforlu ve güvenli bir şekilde istedikleri noktaya ulaştırmaktadır. Lüks araçlarımızla birlikte müşterilerimizi havalimanına ulaştırmakta veya uçağı iniş yapan müşterilerimizi kapıdan alarak güvenli bir şekilde hedef noktasına ulaştırmaktayız. Havalimanı VIP Transfer hizmetlerimizi İstanbul içerisinde birçok bölgede sunmaktayız.

Güvenilir Çalışma Arkadaşları

VIP Transfer sektöründe hizmet veren firmamız, alanında uzman ve lisanslı şoförler ile çalışmaktadır. Güvenilir çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Transfer hizmeti sağlayan şoför arkadaşlarımız, güler yüzlü ve işinde oldukça titizdir. Bunun yanı sıra yabancı dil bilen kişilerle de çalışarak yabancı misafirlerimize de en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Lüks Araçlarla Yolculuk Keyfi

Müşterilerimize konforlu bir yolculuk sağlamayı hedeflediğimiz için tüm araç filolarımız lüks araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımız içerisinde müşterilerimize konfor sağlamak amacıyla mini buzdolabı, mini TV gibi olanaklarda bulunmaktadır. Uzun yolculuklarda müşterilerimizin güvenli ve konforlu bir şekilde istedikleri noktaya ulaşabilmeleri için lüks araçlarla hizmet vermekteyiz. Firmamızın tüm araç filosu Mercedes gibi lüks araçlardan oluşmaktadır. Keyifli bir yolculuk için her detayı düşünen firmamız, müşterilerimizin konforuna oldukça önem vermektedir.

Covid-19 Kuralları Kapsamında Yolculuk

VIP Transfer Hizmeti sağlayan firmamız, Covid-19 salgını boyunca da kurallara uyarak güvenli ve sağlıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız, Sağlık Bakanlığından onaylı hijyen ve seyahat belgesiyle birlikte müşterilerimizi istedikleri yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Yolculuk boyuna tüm şoför arkadaşlarımız, müşterilerimizin ve kendilerinin güvenliği açısından maske ve mesafe kurallarına uymaktadır. Bunun yanı sıra her aracımızda da özel olarak maske ve dezenfektan bulunmaktadır.

Antalya havalimanları transferleri için detaylı bilgi alabilmek veya rezervasyon yaptırabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizleri havalimanı kapısında karşılamakta ve istediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaya da özen göstermekteyiz.

Son Haberler

Fun&Sun Family Life Side

Hava limanı Fun & Sun Family Life Side transferleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Antalya ...

Devamını oku

Özel Transfer Fiyatları

Özel Transfer Fiyatları Özel Transfer Fiyatları, VİP transfer hizmetimiz alan müşterilerimiz içi...

Devamını oku

Airport VIP Transfer

Airport VIP Transfer Airport VIP Transfer Hizmeti sağlayan firmamız sayesinde uçuş saatlerinizi yakal...

Devamını oku

HAVALİMANI VIP TRANSFER

Havalimanı VIP Transfer ile ayrıcalıklı ulaşımın tadını çıkarın. Gözde VIP araçlarımız ve lisan...

Devamını oku

Side Transfer

Side Transfer Taksi aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir ...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.sidetransfertaksi.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -